Джима стала сьомою в останній гонці третього етапу Кубка світу з біатлону

17 грудня 2017, 13:49
Перемогу в мас-старті відсвяткувала Жюстін Бреза

Фото AFP

Французька біатлоністка Жюстін Бреза стала переможницею жіночого мас – старту на третьому етапіКубка світу з біатлону-2017/2018 в Ансі.
21 – річна француженка допустила тільки один промах на чотирьох вогневих рубежах і прийшла до фінішу за 37 : 19.4 .

11 секунд їй програла білоруська спортсменка Ірина Кривко , що відстрілялася на нуль . Третє місце дісталося фаворитці сезону Лаурі Дальмаєр з Німеччини .

Кращий результат серед українок показала Юлія Джима . З одним промахом вона фінішувала сьомою , програвши Бреза більше 30 секунд .

У першій двадцятці фінішували сестри Семеренко – Валя з одним пострілом стала 15 -ю , а Віта тричі промахнулася і завершила гонку 17 -ю .

Вчора Сестри Семеренко фінішували в гонці переслідування з різницею менше, ніж в секунду, але за межами призової трійки .

Сьогодні пізніше в заключній гонці третього етапу Кубка світу відбудеться чоловічий мас – старт . Представників України в гонці не буде. Нагадаємо , що в Ансі чоловіча збірна приїхала резервним складом .