"Дженералз" взяв реванш у "Донбасу" і вийшов у лідери чемпіонату

24 жовтня 2015, 18:00
Поєдинок у суботу завершився в основний час вольовою перемогою киян з рахунком 3:1

"Дженералз" взяв реванш у "Донбасу". Фото ХК "Донбас"

Київський "Дженералз" у другому матчі п'ятого туру чемпіонату України взяв реванш у "Донбасу" за вчорашню поразку по буллітам.

Першу шайбу закинули гості: на десятій хвилині відзначився Петрухно. "Дженералз" зрівняв рахунок вже в першому періоді зусиллями Толкунова, реалізувати більшість. У третьому періоді шайби Шаманського і Савченко принесли киянам перемогу – 3:1.

Таким чином, "Дженералз" став одноосібним лідером чемпіонату, маючи в активі 25 очок. У "Донбасу" на два очки менше.

"Дженералз" – "Донбас" – 3:1: (1:1, 0:0, 2:0)
0:1 Петрухно (Варламов, Захаров), 09:34-бол, 1:1 Толкунов (Савченко, Афанасьєв) 15:52-бол, 2:1 Шаманський, 54:57-бул, 3:1 Савченко (Двірник), 55:27.