"Дженералз" вдруге за два дні обіграв "Витязь" в УХЛ

5 лютого 2017, 17:21
Недільний поєдинок завершився з рахунком 4: 0

8 тур УХЛ (перенесений матч). "Дженералз"

Впевнена перемога " Дженералз" днем ранішедавала зрозуміти , що і в неділю кияни гратимуть з позиції сили .

Старт поєдинку вийшов жахливим для "Витязя", адже вже на 19-й секунді поєдинку Олексій Овчинников, скориставшись передачею Олексія Янішевського, відкрив рахунок. А ще через пару хвилин перевага команди Олександра Сеуканда збільшив Соломон Шапіро.

Третя шайба в матчі була закинута на старті другого періоду зусиллями Артема Шиманського. Незважаючи на серйозну боротьбу і спроби переламати хід гри у другій 20-хвилинці, зробити цього харків'янам так і не вдалося.

Заключний період пройшов більш-менш спокійно, а фінальну крапку в матчі поставив Сергій Черненко, який закинув свою першу шайбу за "Дженералз" після переходу з "Кривбасу". Зрозуміло, також не можна не відзначити шатаут Євгена Напненка, який відбив 37 кидків.

4: 0 – впевнена перемога "генералів", які стали ще на крок ближче до плей-офф. Щоб гарантувати собі вихід в наступний етап киянам необхідно набрати всього два очки в останніх шести поєдинках, або ж розраховувати на будь-яку поразку "Білого Барса" в регулярному чемпіонаті.

8 тур. "Дженералз" – "Витязь" – 4: 0 (2: 0, 1: 0, 1: 0)

Шайби: 1: 0 – Овчинников (Янішевський), 00:19, 2: 0 – Шапіро (Поліщук), 4:35, 3: 0 – Шиманський (Бойових, Черненко), 22:21 4: 0 – Черненко (Шиманський ), 47:17
.

Дженералз: Напненко ( Дорош ) ; Бойових , Татаренко , Скрипець , Сірченко ; Поліщук , Овчинников , Янішевський , Шапіро , Черненко , Шиманський , Костюк , Генералів , А. Дворник , І. Дворник , Н. Дворник .

Витязь: Томашук ( Даас ) ; Наливайко – Сальников , Ханін – Большаков – Кривоніс ; Піддубний – Кривда , Посєвін – Муртіщев – Алексанян – Петрович ; Гасімов – Матвієнко , Єфремов – Нестерук – Колядинський .