"Дженералз" обіграв "Білий Барс" у матчі УХЛ

17 січня 2017, 21:23
Кияни закинули чотири шайби і не пропустили

"Дженералз" всуху переграв "Білий Барс". Фото uhl.com.ua

Киянам сповна вдалося взяти реванш за поразку в останньому матчі від "Барсів". І якщо в першому періоді голів глядачі так і не побачили, то в другому і третьому все було цікавіше.

Рахунок був відкритий на 26-й хвилині зусиллями Артема Шиманського, а потім перевагу "Дженералз" подвоїв Олексій Янішевський, реалізувавши більшість. Незважаючи на те, що "Барси" значно перевершили своїх опонентів (3:10 в 1-му періоді та 9:15 у 2-му періоді), вразити ворота Євгена Напненка їм так і не вдалося. До речі, це перший шатаут Напненка за "Дженералз".

У третьому періоді сценарій повторився. Знову швидкий гол вдався "генералам". Цього разу, з передачі Ігоря Дворника, шайбу закинув його брат – Микола. Ще через пару хвилин Янішевський вдруге в матчі реалізував більшість, оформивши дубль, і встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:0 на користь господарів.

Вже завтра, 18 січня, "Дженералз" та "Білий Барс" зіграють знову.

"Дженералз" – "Білий Барс" – 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Шиманський (Поліщук), 25:16, 2:0 – Янішевський (Скрипець, Овчинніков), 34:44-бол, 3:0 – М. Дворник (І. Дворник), 42:16, 4:0 – Янішевський (Овчинніков, Татаренко), 46:48-бол.