Дворазова олімпійська чемпіонка з плавання завершила кар'єру в 24 роки

23 квітня 2019, 23:46
Австралійка Бріттані Елмслі заявила, що пишається своїми медалями і поважає людей, з якими пройшла свій шлях у плаванні

/ Фото: Instagram

Володарка п'яти олімпійських нагород у плаванні австралійка Бріттані Елмслі оголосила про завершення кар'єри. Елмслі в складі збірної Австралії стала чемпіонкою в естафеті 4х100 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх в Лондоні в 2012 році і Ріо-де-Жанейро в 2016, завоювала три срібні медалі Олімпіад в естафетах. Також вона ставала призером чемпіонатів світу, перемагала на Іграх Співдружності.

"Після 12 років, які я присвятила прагненню до досконалості, я можу з гордістю оголосити, що моя змагальна кар'єра в плаванні підійшла до кінця. Я не можу висловити словами повагу тим приголомшливим людям, з якими я розділила цю частину свого життя. Я пишаюся медалями, які мені вдалося виграти на цьому шляху, але найбільше вдячна за незабутні спогади", – написала Елмслі, якій 19 червня виповниться 25 років, на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що раніше в цьому році зі спорту пішла легендарна гірськолижниця Ліндсі Вонн. Всього в 34 роки неймовірно цілеспрямована американка стала живою легендою гірських лиж, а особливо швидкісних дисциплін. Олімпійська чемпіонка, володарка Кубка світу, рекордсменка за перемогами в КМ серед жінок (82), володарка ефектної зовнішності і завидних спонсорських контрактів серцем ще рвалася на схили, але її тіло сказало: "Досить".