Подвійним ударом: Світоліна на турнірі в Мексиці виграла і в парі, і в "одиночці"

4 березня 2020, 07:05
Ще одна українка, Катерина Бондаренко, також перемогла в матчі першого кола

Еліна Світоліна / Фото: Reuters

Дві українські тенісистки успішно почали виступ на турнірі WTA в мексиканському Монтерреї. Як ми вчора повідомляли, Світоліна виграла парний матч в Мексиці, склавши дует з британкою Йоханною Контою.

Після декількох невдалих поєдинків в одиночному розряді нарешті здобула перемогу наша прима Еліна Світоліна. 25-річна одеситка на харді досить легко розправилася зі своєю ровесницею з Чорногорії Данкою Ковінич у двох сетах – 6:3, 6:2. Тепер в 1/8 фіналу сьому ракетку світу чекає досвідчена білоруска Ольга Говорцоав (№141 в світі).

А ось Катерині Бондаренко минулої ночі довелося показати свій бойовий характер. Українка програла першу партію іспанці Сарі Соррібес-Тормо (№79) – 4:6, але потім розлютилася і просто знесла суперницю з корту в двох наступних – 6:0, 6:2. У другому колі Катя, яка через тривалу відсутність в зв'язку з декретом займає нині лише 237-ме місце в світі, зустрінеться зі шведкою Ребеккою Петерсон (№45). До слова, шведка в першому раунді виграла у ще однієї нашої спортсменки – Катерини Козлової, тож у Бондаренко буде шанс помститися за співвітчизницю.