Подвійний удар Гітченка: пенальті – в ворота "Десни", гол – у ворота "Олександрії"

4 листопада 2018, 16:24
Огляд матчу "Олександрія" – "Десна" в 14-му турі чемпіонату України

Андрій Гітченко вирішив долю матчу "Олекс

У 14-му турі чемпіонату України "Олександрія" упустила перемогу над "Десною" на своєму полі за три хвилини до завершення основного часу, зігравши внічию 1: 1. Хоча команді Володимира Шарана потрібно було перемагати, щоб наздогнати "Динамо" в турнірній таблиці і розділити з ним 2-3 місця, під завісу поєдинку все зіпсував колишній захисник "Олександрії" Гітченко.

Спочатку арбітр Новохатний призначив пенальті у ворота гостей з Чернігова за контакт м'яча з рукою захисника Гітченка. Капітан і штатний пенальтист олександрійців Запорожан пробив без шансів для Паста – 1: 0
.

А на 87 -й хвилині Гітченко реабілітувався : після навісу Артема Фаворова зі штрафного з правого краю та знижки він опинився віч- на -віч з Паньківим і розстріляв ворота – 1 : 1 .

"Олександрія" – "Десна" – 1:1

Голи:  Запорожан (53, з пенальті) – Гітченко (87).

"Олександрія":  Паньків – Микицей, Бондаренко, Шендрик, Цуріков – Банада, Запорожан (Довгий, 75) – Полярус, Ковалець (Гречишкін, 80), Шастал (Протасов, 56) – Пономарь.

"Десна": Паст – Д.Фаворов, Гітченко, Імереков, Слінкін – Огиря, Коберідзе (Безбородько, 65) – Волков (Старенький, 78), А.Фаворов, Картушов – Філіппов (Хльобас, 46).

Також в 14 турі української Прем'єр-ліги "Карпати" на виїзді обіграли "Олімпік".

Сьогодні відбудуться ще два поєдинки цього туру – у Львові і в Одесі на порожньому стадіоні.