Двовладдя в Англії: "МЮ" наздогнав "Ліверпуль"

2 січня 2021, 00:13
Манкуніанці здобули важку перемогу над "Астон Віллою"

Бруну Фернандеш / Фото: Reuters

Перший день нового року – час футболу в англійській Прем'єр-лізі. Відкрили 17-й тур АПЛ "Евертон" і "Вест Гем". Гості здобули мінімальну перемогу, а Ярмоленко з'явився на полі наприкінці зустрічі.

Другий матч дня відбувся в Манчестері. Місцевий "Юнайтед" приймав "Астон Віллу", яка всерйоз націлилася на Лігу чемпіонів. Востаннє команда грала в цьому турнірі в розіграші-1982/83.

Подивитися на гру команд прийшов навіть сам Алекс Фергюсон. Навряд чи пошкодував метр про свій вибір. Поєдинок вийшов бойовим і конкурентним. Господарі першими відкрили рахунок. На 40-й хвилині Марсьяль красиво в падінні головою відправив м'яч у сітку. "Астон Вілла" знайшла щастя біля чужих воріт на 68-й хвилині, коли Траоре з близької відстані розстріляв де Хеа.

Але вже через хвилину рефері призначив пенальті у ворота гостей. Переглянув VAR і не змінив своє рішення. Бруну Фернандеш пробив точно в кут. 2:1 – перемога "МЮ".

Три очки дозволили манкуніанцям зрівняються в турнірній таблиці з лідером. У "МЮ" і "Ліверпуля тепер по 33 очки. "Астон Вілла" на шостому місці – 26 очок...

Завтра матчі АПЛ продовжаться. Дивіться також календар спортивних подій на свята.