Дві золоті медалі виграли українські стрілки на чемпіонаті Європи

24 березня 2019, 14:07
Першими на континенті стали Павло Коростильов і дует Олена Костевич і Олег Омельчук

Відразу дві золоті медалі завоювали українські стрілки на чемпіонаті Європи, який проходить в хорватському Осієку. Павло Коростильов став чемпіоном континенту у вправі ПП-3. У фіналі 21-річний спортсмен набрав 241,3 очка. Друге місце у серба Даміра Мікеча, з "бронзою" італієць Джузеппе Джордано.

Також "золото" чемпіонату Європи серед змішаних команд завоювали Олена Костевич і Олег Омельчук. У фіналі на дистанції 10 метрів вони набрали 486 очок. На 0,9 десятих українці перевершили представників Росії. На третьому місці серби.

"Ми були одними з претендентів на нагороди, але нам вдалося здобути "золото". Я мушу зізнатися, що дуже щаслива, удача була на нашому боці", – заявила Костевич.

Раніше ми писали, що Олена Костевич і Олег Омельчук стали третіми в змішаних змаганнях на чемпіонаті світу

Нагадаємо, що восени минулого року олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала мамою. Спортсменка народила дочку, яку назвали Софією.

Костевич вийшла заміж в травні минулого року. Обранцем дівчини став її давній шанувальник, що проживає в Австрії. При цьому повідомлялося, що 32-річна спортсменка не збиралася міняти громадянство і продовжить виступ за збірну України.

В інтерв'ю "Сегодня" Олена Костевич зізналася, що мріє про титул спортсменки року і хоче знятися в серіалі в детективної ролі. А також розповіла, навіщо відпочиває від спортивного костюма і чому не може насолодитися в Києві.