Дві українки увійшли до ТОП-30 першої гонки Кубка світу з біатлону 2018 року

4 січня 2018, 14:45
Найкращий результат серед наших спортсменок показала Віта Семеренко

У німецькому Оберхофі стартував перший етап Кубка світу з біатлону 2018 року. Відкривала четвертий етап сезону жіноча спринтерська гонка.

Українка Валя Семеренко напередодні старту підхопила застуду і пропустила сьогоднішню гонку. За відсутності Валі честь нашої країни захищали Віта Семеренко, Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Підгрушна та Ірина Варвинець.

Найкращий результат серед наших співвітчизниць показала Віта Семеренко – з одним промахом вона фінішувала 22-ою, відставши від переможниці на півтори хвилини. Три позиції їй програла Олена Підгрушна, яка пройшла дистанцію також з одним неточним пострілом.

Анастасія Меркушина з одним промахом, але з відставанням майже в дві хвилини стала 32-ою, а Юлія Джима двічі змастила сьогодні і в підсумку закінчила гонку за межами ТОП-40. Останньою з українок фінішувала Ірина Варвинець – вона 58-ма з одним пострілом "у молоко".

Нагадаємо, що перед Новим роком Юлія Джима взяла участь в "Різдвяній гонці" в Німеччині, яка традиційно проходить на стадіоні "Шальке".

Переможницею гонки стала Анастасія Кузьміна, яка представляє Словаччину. Вона допустила один промах на першому ж вогневому рубежі, але осічки конкуренток дозволили їй з проміжного 12-го місця на перше. Друге місце з одним промахом посіла фінка Кайса Мякяряйнен, а третє дісталося Вероніці Вітковій з Чехії.

Додамо, що напередодні старту етапу норвезька біатлоністка Сюнневе Сулемдаль шокувала величезним синцем під оком. Чотириразова чемпіонка світу зіткнулася з лижником під час тренування в Ліллехаммері.