Дві "гармати" Малиновського допомогли Україні обіграти Литву

11 жовтня 2019, 23:37
Національна команда не залишила шансів супернику

Україна - Литва / Фото: Reuters

У сьомому турі групового етапу кваліфікації Євро-2020 Україна в Харкові приймала Литву. Ми вели онлайн матчу Україна – Литва з яскравими фото і відео голів.

Перший тайм для нашої збірної видався досить легким. Команда Шевченка повністю контролювала хід поєдинку, але гол чекати довелося до 24 хвилини, коли в гру вступив Малиновський. Руслан класно відкрився під передачу від Мораєса, і з лівої ноги розстріляв під опорну воротаря Литви.

Пізніше міг забивати Ярмола, але хитнувши суперника, Андрію перешкодила перекладина. У другому таймі нічого не змінилося, українці жали суперника, і це знову вилилося в гол. На 58-й хвилині Малиновський прямим ударом зі штрафного оформив дубль. Два наших футболіста стояли перед стінкою гостей і повністю вимкнули голкіпера литовців у момент удару, а Руслан вразив дальній воротарський кут.

Литовці прокинулися лише на 85-й хвилині. Вербіцкас приклався в дальній кут, але П'ятов врятував. Але більше моментів гості не створили і фінальний свисток зафіксував перемогу України з рахунком 2: 0.

Нагадаємо, місяць тому у Вільнюсі Україна обіграла Литву з рахунком 3: 0. Тоді в складі нашої збірної голами відзначилися Зінченко, Марлос і Малиновський. При цьому Марлос був визнаний уболівальниками найкращим гравцем того поєдинку.