Дві медалі завоювали українці на Юнацьких Олімпійських іграх

18 жовтня 2018, 10:13
Софія Лискун і Тарас Бондарчук виграли по "сріблу"

Бондарчук і Лискун

Українські спортсмени завоювали ще дві медалі на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Свою другу нагороду на Іграх зуміла завоювати 16-річна Софія Лискун. Після "срібла" на індивідуальній 10-метровій вишці вона стала третьою в змішаній команді разом з росіянином Русланом Терновим.

Ще одну медаль Україні приніс боксер Тарас Бондарчук. У ваговій категорії до 60 кг срібний призер юнацького чемпіонату Європи-2018 вийшов у фінал, але поступився рішенням суддів тайці Атічайю Поемсапому і завоював "срібло" Ігор в Аргентині.