Два українці потрапили в ТОП-10 на Кубку IBU з біатлону

19 грудня 2018, 13:46
Віталій Кільчицький посів сьоме місце, Антон Дудченко став восьмим

Фото AFP

Французький біатлоніст Сімон Фуркад став переможцем індивідуальної гонки на етапі Кубка IBU в австрійському Обертілліаху. Друге місце зайняв норвежець Сіверт Баккен, а замкнув трійку білорус Сергій Бочарніков.

Українські спортсмени відзначилися непоганими результатами в цій гонці: Віталій Кільчицький та Антон Дудченко фінішували в ТОП-10 – на 7-й і 8-й позиціях відповідно. У підсумковому протоколі двох наших хлопців розділила всього одна секунда. Обидва українці допустили по одному промаху, а без хвилини штрафу кожен з хлопців міг претендувати навіть на подіум. Причому Антон, який позавчора відсвяткував своє 22-річчя, вперше забрався так високо в гонках Кубка IBU – до цього найкращим його результатом було 18-е місце