Два удари головою і постріл в кут: огляд матчу "Динамо" – "Ренн"

9 листопада 2018, 09:02
Кияни забили після кутового, штрафного і ефектного соло

Рахунок у матчі "Динамо" - "Ренн" відкрив Беньямін Вербич. фото AFP

Чудові емоції подарували сьогодні ввечері футболісти "Динамо" українським уболівальникам в матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи з "Ренном". Гра, в якій французькі гості відразу побігли вперед, поступово перейшла під контроль українського клубу. Велику роль в цьому зіграв перший гол, який собі в актив записав Вербич. Після подачі кутового Циганкова він вже практично фірмовим ударом головою переправив м'яч у сітку – 1: 0.

До перерви господарі могли ще кілька разів забивати, але зберегли інтригу. А на другий тайм наставник "Ренна" випустив ще одного нападника – замість захисника.

Гра ва-банк проходила з перемінним успіхом. Моменти виникали біля обох воріт, шальки терезів хиталися з боку в бік.

Поки на 68-й хвилині 19-річний Миколенко головою не забив другий м'яч – після ще однієї подачі 20-річного Циганкова зі штрафного, який заробив 20-річний Шапаренко. Хороша молодь росте у "Динамо".

А на 72-й хвилині Шапаренко вже сам показав, що багато чого вміє, і забив дуже красивий гол.

Тільки після цього гості зуміли пробити Бойко, який до цього кілька разів рятував команду. Один раз – ціною травми.

"Динамо" – "Ренн" – 3: 1

Голи: Вербич (13), Миколенко (68), Шапаренко (72) – Сібатчо (89).

"Динамо": Бойко – Кендзера, Бурда, Кадар, Миколенко – Че Че (Сидорчук, 83) – Циганков, Шапаренко (Дуелунн, 90 + 2), Буяльський, Сідклей – Вербич (Супряга, 90).

"Ренн": Кубек – Траоре (Ньянг, 46), Да Сілва, Ньямсі (Желен, 74), Бенсебаіні – Зеффане, Поха, Сілікі, Буріжо – Бен Арфа, Сарр (Сібатчо, 71).

Тепер "Динамо" випередило "Астану" завдяки різниці в два м'ячі. Зараз у двох клубів по 8 очок. Але у казахстанців різниця м'ячів 7-4, а у "Динамо" 9-6.

"У разі перемоги ми на 75-80 відсотків гарантуємо собі вихід у плей-офф, – оголосив учора на прес-конференції Хацкевич, але тут же постелив соломку. – Розуміємо важливість поєдинку, але після нього будуть ще два матчі".