Два шикарних голи Роналду принесли Португалії другу перемогу в Лізі націй

9 вересня 2020, 00:31
Тепер на рахунку форварда "Ювентуса" 101 м'яч за збірну

Кріштіану Роналду / Фото: Reuters

Чинний чемпіон Ліги націй збірна Португалії вельми бадьоро стартувала і в новому сезоні. У матчі другого туру вона з рахунком 2:0 переграла команду Швеції. Кріштіану Роналду, який через укус бджоли пропустив матч з Хорватією, на "Френдс-Арені" у Стокгольмі розійшовся не жарт, відправивши у ворота господарів два м'яча.

Варто відзначити, що на 44-й хвилині збірна Швеції залишилася вдесятьох через вилучення Густава Свенссона, який отримав дві жовті картки. І лише за хвилину португальці відкрили рахунок – нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду, шикарно пробив зі штрафного, пославши снаряд під поперечину.

На 72-й хвилині чемпіони Європи зміцнили свою перевагу. На цей раз Роналду забив з передачі Жоау Феліша – красиво відправивши м'яч у сітку з лінії штрафної. Тепер на рахунку форварда 101 м'яч за збірну!

Після матчу у Стокгольмі Португалія, набравши шість очок, займає перше місце в турнірній таблиці групи №3, випереджаючи Францію тільки за рахунок різниці забитих і пропущених м'ячів. У Швеції і Хорватії – 0 балів. Нагадаємо, що в другому матчі групи чемпіони світу переграли хорватіві в наступному турі зустрінуться з Португалією.