Дві з половиною години – і мимо: Леся Цуренко у впертій боротьбі програла тенісний фінал в Єгипті

16 лютого 2020, 20:02
Українська тенісистка не встояла перед румункою Іриною-Камелією Бегу

Леся Цуренко травмувалася / Фото: AFP

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла виграти титул на турнірі Міжнародної федерації тенісу (ITF) в Каїрі. У фіналі змагання з призовим фондом в 100 тисяч доларів наша спортсменка поступилася румунці Ірині-Камелії Бегу. Вчора ми повідомляли, що Цуренко вийшла у фінал турніру в Єгипті.

Обидві тенісистки зараз переживають не найкращі часи. 30-річна Цуренко всього рік тому посідала 23-тє місце у світовому рейтингу, а 29-річна Бегу в 2016-му була 22-ю ракеткою планети. Нині ж Леся розташувалася на 129-й позиції, а Ірина-Камелія – на 118-й. Вирішальний поєдинок вийшов наполегливим і тривав дві з половиною години. Суперниці обмінялися партіями, але на завершальну в українки не вистачило сил – 4:6, 6:3, 2:6.

Всього тиждень тому збірна України обіграла Естонію в Кубку Федерації з Цуренко і Світоліною в складі. Тепер дівчата роз'їхалися в різні частини світу на турніри різних категорій.

Читайте, як Світоліну позбавили зустрічі з Гарбінє Мугурусою в Дубаї.

Дивіться, як днями Світоліна вигравала у австралійки Сандерс на турнірі в Таїланді