Два рекорди встановлено на Київському напівмарафоні

22 квітня 2018, 15:33
У жіночому і чоловічому забігах переможці показали найкращий час у історії

Анбеса Ленчо виграв Київський напівмарафон.

У Києві в неділю, 22 квітня, відбувся міжнародний напівмарафон Kyiv Half Marathon. У змаганні могли брати участь всі бажаючі – як професіонали, так і любителі. Всі спортсмени, які дісталися до фінішу, отримали медалі учасника змагань. Золото, срібло і бронзу Київського напівмарафону отримали спортсмени, які посіли 1-3 місця.

Українка Вікторія Калюжна з рекордом траси виграла Київський напівмарафон-2018. Бігунка з Донецька подолала дистанцію за 1: 13.43,9 години. Другою фінішувала Маріон Ліма з Кенії, третій результат у харків'янки Юлії Шматенко.

У чоловіків напівмарафон другий рік поспіль виграв ефіопський бігун Анбеса Ленчо, який також оновив рекорд траси, пробігши дистанцію за 1: 02.53,4 години. Другим фінішну лінію подолав кенієць Ніколас Макау, третім став уродженець Дніпра Роман Романенко.

Раніше ми писали, що український боксер
 Тарас Шелестюк пробіг знаменитий марафон в Лос-Анджелесі. Дистанцію в 42 км Тарас пробіг за 3 години 37 хвилин і 31 секунду .

Нагадаємо , що антидопінгове агентство Кеніїдискваліфікувало олімпійську чемпіонку Ріо-2016 в марафоні Джеміму Сумгонг на чотири роки через позитивну допінг – пробу .