Два марафони за три дні: українка Бабак стала чотирикратною чемпіонкою світу

22 жовтня 2019, 11:22
Денис Давидов пролетів 22 км менше, ніж за дві години

На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в марафоні, який саме завершився в китайському місті Шаосин, Україна отримала свою чотирикратну чемпіонку! Каноістка з Енергодара Людмила Бабак в Піднебесній спочатку виграла короткий марафон – 3,6 км за 19.20,43., а потім і довгий, подолавши дистанцію в 14,5 км за 1:19.30,84. Зазначимо, що Людмила просто спец в довгих дистанціях – вона не знає поразок в марафонах з 2017 року, коли виграла дві дистанції на чемпіонаті Європи і одну на чемпіонаті світу. Загалом на рахунку підопічної Сергія Снєжка вже дев'ять золотих медалей на чемпіонатах світу (чотири) і Європи (п'ять).

Ще одну золоту медаль з Китаю везе каноїст Денис Давидов. Він став Пєровим у змаганнях серед молоді до 23 років, пролетівши дистанцію в 22,1 км менше, ніж за дві години, – 1:55.16.

Раніше ми писали, що марафон у Канаді завершився трагедією: 24-річний спортсмен помер від серцевого нападу.

Дивіться також змагання з веслування на Іграх Нескорених.