Два голи за дві хвилини: Мессі феєрить у товариському матчі збірної Аргентини

8 червня 2019, 14:00
Аргентина розгромила Нікарагуа в товариському матчі

/ Фото: AFP

Нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі оформив дубль у першому таймі товариського матчу проти Нікарагуа. На 37-й хвилині він відкрив рахунок, а на 38-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди. Тепер на рахунку Мессі 67 голів за національну команду.

Форвард "Барселони" був замінений у перерві, а його партнери по збірній відвантажили супернику ще три м'ячі. Нікарагуа зуміли відповісти лише один точним ударом в компенсований час. Підсумковий рахунок – 5:1 на користь Аргентини.

Раніше Мессі зізнався, чого йому не вистачає, щоб завершити кар'єру. Аргентинський футболіст так поки нічого і не виграв з національною збірною, хоча тричі грав у фіналах – двічі на Кубку Америки і один раз ЧС-2014.

Мессі увійшов в заявку збірної Аргентини на Кубок Америки 2019 року. Турнір буде проходити з 14 червня по 7 липня 2019 в Бразилії. У Кубку Америки візьмуть участь 12 команд, в тому числі запрошені збірні Катару і Японії. Результати жеребкування Кубка Америки-2019 є на нашому сайті.

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Конопдянкі, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.