Два голи на 90-й хвилині: як "Лестер" втратив перемогу над аутсайдером в чемпіонаті Англії

20 червня 2020, 19:06
"Уотфорд" бореться за виживання, "лисиці" йдуть в зоні Ліги чемпіонів – на третьому місці

/ Фото: Reuters

Сьогодні трьома матчами продовжується сезон в англійській Прем'єр-лізі. Вашій увазі – прогноз, розклад і результати 30-го туру чемпіонату Англії- першого повного після карантину. Перший матч суботи пройшов в Уотфорд і вийшов драматичним.

Господарі займають 16-е місце, тому головна їх мета – зберегти місце в елітному дивізіоні. "Лестер" поки тримається на третій позиції, випереджаючи "Челсі", але не дотягуючись до "Манчестер Сіті". Гості очікувано більше володіли м'ячем, створювали непогані моменти біля воріт "Уотфорда", але до гола справа дуже довго не доходило. А ось Касперу Шмайхеля доводилося по-справжньому виручати партнерів в двох випадах.

У другій половині спочатку штанга врятувала "Уотфорд". Однак на 90-й хвилині "Лестер" свого таки добився після шикарного удару лівою ногою Бена Чілуелла. Правда, і господарі не здалися, а після розіграшу кутового зрівняли рахунок – 1:1. Ефектний удар в падінні ножицями вдався Крейгу Доусону.

"Уотфорд" набрав важливе очко в боротьбі за виживання і поки що випереджає на один бал "Вест Хем" і "Борнмут".

Учора "Манчестер Юнайтед" врятувався в матчі з "Тоттенхемом"завдяки пенальті від Поля Погба.