Дубль Шакірі приніс перемогу "Ліверпулю" над "МЮ"

16 грудня 2018, 20:03
Мерсисайдці вийшли на перше місце в чемпіонаті Англії

Шакірі забив двічі. фото AFP

У матчі 17-го туру чемпіонату Англії з футболу "Ліверпуль" переміг "Манчестер Юнайтед" з рахунком – 3: 1. Зустріч відбулася в Ліверпулі на стадіоні "Енфілд".

Рахунок в середині першого тайму відкрив Садіо Мане, якому асистував Фабіньо. Але незабаром Джессі Лінгард відновив рівновагу. В кінці матчу перемогу ліверпульцям приніс Шердан Шакірі, який оформив дубль. Ця перемога стала шостою поспіль для мерсисайдців в АПЛ. "МЮ" зазнав першої поразки в п'яти матчах.

"Ліверпуль" – "МЮ" – 3: 1

Голи: Мане (24), Шакірі (73, 80) – Лінгард (33)

Огляд першого тайму матчу "Ліверпуль" – "МЮ

Після матчу "Ліверпуль", набравши 45 очок, повернувся на перше місце в турнірній таблиці англійського національного чемпіонату. "Манчестер Юнайтед" (26) залишився на шостому місці.

У наступному турі "Ліверпуль" на виїзді зіграє проти "Вулверхемптона". Матч відбудеться 21 грудня. "МЮ" належить гостьова гра з "Кардіфф Сіті" (22 грудня).

Раніше ми писали, "Арсенал" програв вперше з 18 серпня, перервавши серію без поразок у всіх турнірах, яка налічувала 22 гри.