Дубль Погба допоміг "МЮ" розгромити "Фулхем": відео всіх голів

9 лютого 2019, 17:16
Команда Сульшера продовжила свою безпрограшну серію в чемпіонаті до дев'яти матчів

/ Фото: AFP

Футболісти "Манчестер Юнайтед" на виїзді обіграли "Фулхем" у матчі 26-го туру чемпіонату Англії. Гра в Лондоні завершилася перемогою "Юнайтед" з рахунком 3: 0. Дубль зробив Поль Погба (14-а і 65-а хвилини), другий гол француз забив з пенальті. Ще один м'яч на рахунку Антоні Марсьяля (23).

"Манчестер Юнайтед" продовжив свою безпрограшну серію в чемпіонаті до дев'яти матчів (8 перемог, 1 нічия) під керівництвом Уле-Гуннара Сульшера, який очолив манкуніанців в грудні 2018 року.

Огляд матчу "Фулхем" – "Манчестер Юнайтед" – 0:3

Наступний матч у прем'єр-лізі "Манчестер Юнайтед" проведе вдома 24 лютого проти "Ліверпуля". "Фулхем" 22 лютого зіграє на виїзді з "Вест Хемом".

Нагадаємо, що минулого тижня "МЮ" продав в Китай бельгійського півзахисника Маруана Феллаїні. 31-річний футболіст став гравцем клубу "Шаньдун Лунен".

Відзначимо, що в минулому турі Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" в гостях завдав поразки "Лестеру". Зустріч завершилася мінімальною перемогою господарів з рахунком 1: 0. Переможний гол на дев'ятій хвилині забив форвард Маркус Рашфорд.