Дубль плюс автогол: огляд матчу "Баварія" – "Ліверпуль"

14 березня 2019, 09:22
Англійський клуб забивав в даному поєдинку в свої і чужі ворота

/ Фото: AFP

"Ліверпуль" вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, обігравши в гостях мюнхенську "Баварію" з рахунком – 3: 1. Ми вели онлайн матчу "Баварія" – "Ліверпуль". Героєм зустрічі став Садіо Мане, який оформив дубль. До речі, в поєдинку забивали лише гравці англійського клубу. "Баварії" допоміг Жоель Матіп, зрізавши м'яч у власні ворота.

"Баварія" – "Ліверпуль" – 1:3
Голи: Мане (26), ван Дейк (69), Мане (84) – Матип (39, автогол)

"Баварія": Нойєр, Зюле, Хуммельс, Рафінья, Мартінес (Горецька, 72), Алаба; Алькантара, Гнабрі, Рібері (Коман, 62), Хамес, (Саншеш, 79), Левандовський.

"Ліверпуль": Аліссон, ван Дейк, Робертсон, Александер-Арнольд, Хендерсон (Фабіньо, 13), Фірміно (Орігі, 83), Мане, Вейналдум, Салах, Мілнер (Лаллана, 87), Матип.

Огляд першого тайму матчу "Баварія" – "Ліверпуль":

Огляд другого тайму матчу "Баварія" – "Ліверпуль":

Нагадаємо всіх учасників 1/4 фіналу ЛЧ: "Ліверпуль", "Манчестер Сіті", "Манчестер Юнайтед", "Тоттенхем", "Барселона", "Ювентус", "Аякс", "Порту".

Жеребкування чвертьфіналу відбудеться 15 березня. Сіяних команд немає, клуби з однієї країни можуть зустрітися один з одним. Нагадаємо, фінал ЛЧ відбудеться 1 червня 2019 року на стадіоні "Метрополітано" у Мадриді – клубній арені "Атлетико", який напередодні став жертвою Кріштіану Роналду і його "Ювентуса".