"Карпати" в Києві здобули перемогу над "Олімпіком"

3 листопада 2018, 22:03
Мар'ян Швед записав на свій рахунок гол і результативну передачу

"Олімпік" - "Карпати" - 1:2. Фото facebook.com/fckarpaty

В 14 турі української Прем'єр-ліги" Карпати " обіграли " Олімпік " . Поєдинок пройшов у суботу в Києві на стадіоні " Динамо " ім. Лобановського і завершився перемогою номінальних гостей з рахунком 2 : 1 .

Гості відкрили рахунок вже в першій своїй атаці: після точної передачі Мар'яна Шведа відзначився португальський форвард "Карпат" Крістіан Понде, який забив у третьому матчі поспіль. У другому таймі вже сам 21-річний хавбек львів'ян Швед реалізував 11-метровий. На доданих арбітром хвилинах гол престижу за "Олімпік" забив півзахисник Євген Пасіч.

Цікаво, що статистично матч виявився практично рівним. Відсоток володіння м'ячем – 53 відсотки у "Олімпіка" проти 47 у "Карпат", удари по воротах 8: 9, кутові 4: 5.

Після цього матчу в активі "Карпат" стало 16 очок і сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату України. У "Олімпіка" залишилося 15 очок (10-е місце). У наступному турі "Карпати" на виїзді зіграють з "Зорею" 10 листопада, а "Олімпік" битиметься з ще одним клубом зі Львова – ФК "Львів".

"Олімпік" – "Карпати" 1: 2 (0: 1)
Голи: Понд (5), Швед (73, з пенальті) – Пасіч (90 + 2)

"Олімпік": Махновський; Сондей (Шиндер, 46); Гришко; Цимбалюк; Гай; Вакуленко; Ксьонз; Пасіч Є.; Політило; Білоног (Балашов, 60); Максим Тейшейра (Немчанінов, 82)

"Карпати": Шевченко Н.; Мірошниченко Д.; Ковтун; Лебеденко; Ербес; Бородай; Кльоц; Карраскаль (Мякушко, 82); Швед М.; Гуцуляк (Ді Франко, 68)
; Понде (Федецький, 89)

Раніше в 14 турі пройшло українське класико. "Шахтар" в Харкові обіграв "Динамо" з рахунком 2:1, переможний гол в додані хвилини забив Віктор Коваленко .

Також в суботу "Маріуполь" на своєму полі мінімально обіграв київський "Арсенал". Єдиний гол в кінцівці зустрічі забив 19 – річний нападник Владислав Вакула .