Дубль Мартіаля допоміг "МЮ" обіграти "Саутгемптон" і піднятися на друге місце в чемпіонаті Англії

20 вересня 2015, 20:20
Найдорожчий тінейджер в історії забив три голи в двох матчах англійської Прем'єр-ліги

Антоні Мартіаль став героєм зустрічі проти"Саутгемптона". Фото AFP

У матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" у гостях здобув перемогу з рахунком 3:2 над "Саутгемптоном".

"Святі" відкрили рахунок на 13-й хвилині завдяки точному удару Граціано Пелле. Зрівняти рахунок манкуніанці зуміли на 34-й хвилині: свій другий м'яч за "червоних дияволів" забив Антоні Мартіаль. На 50-й хвилині француз оформив дубль, а на 68-й відзначився Хуан Мата. Господарі зуміли надалі лише скоротити розрив у рахунку до мінімального: Пелле оформив дубль.

Завдяки цій перемозі підопічні Луї ван Гала з 13 очками в активі піднялися на друге місце в таблиці англійського чемпіонату.

"Саутгемптон" – "Манчестер Юнайтед" – 2:3

Голи: Пелле (13, 86), – Мартіаль (34, 50), Мата (68).

"Ліверпуль" – "Норвіч" – 1:1

Голи: Інгс (48) – Мартін (56)