Дубль Дзаньоло приніс перемогу "Ромі" над "Порту" в Лізі чемпіонів

13 лютого 2019, 00:08
Римляни виграли перший поєдинок 1/8 фіналу ЛЧ

/ Фото: AFP

У вівторок, 12 лютого, у Римі на "Стадіо Олімпіко" був зіграний перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Ми вели онлайн трансляцію поєдинку "Рома" – "Порту". Італійці виграли з рахунком – 2:1.

Стартові 45 хвилин зустрічі були дуже нудними. І практично без моментів. Запам'ятався лише епізод на 37-й хвилині, коли Джеко прибрав захисника і потужно пробив у ближній кут – штанга!

Після перерви стало веселіше. Касільясу мусив все частіше вступати в гру і пару його сейвів рятували "Порту" від голів. Але навіть досвідчений голкіпер португальців виявився безсилим перед юним талантом римлян Дзаньоло.

Спочатку на 70-й хвилині Джеко прийняв м'яч у штрафному і відпасував на Дзаньоло, який пробив точно в дальній кут. А через шість хвилин Джеко знову вразив штангу дальнім ударом, але цього разу м'яч відскочив прямо на Дзаньоло, який вразив порожні ворота. Але "Порту" відразу ж повернувся в гру. На 79-й хвилині Лопес отримав м'яч в штрафній і закрутив інтригу перед матчем-відповіддю. Команди знову зустрінуться 6 березня у Португалії.

Нагадаємо, що в іншому матчі дня"Парі Сен-Жермен" в гостях обіграв "Манчестер Юнайтед".