Дубль Буяльського і Пена: як "Динамо" громило "Львів"

3 серпня 2019, 22:23
Кияни легко заробили в гостях три очки

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні у другому турі чемпіонату України з футболу "Львів" приймав київське "Динамо". Поєдинок пройшов за повної переваги віце-чемпіонів країни і завершився впевненою перемогою з рахунком – 3:0. Дублем у динамівців в першому таймі відзначився Віталій Буяльський, а після перерви гол забив Карлос де Пена. Ми вели онлайн-трансляцію матчу "Львів" – "Динамо".

"Львів" – "Динамо" – 0:3
Голи:
Буяльський (45+1), Буяльський (45+3, пен.), де Пена (52)

"Львів": Сарнавський, Адамюк, Борзенко, Братков, Вісенте, Мартан (Сабіно, 28), Альваро, Богунов (Педро Вітор, 81), Ренан (Шина, 46), Пернамбуко, Бруно.

"Динамо": Бущан, Кадар, Бурда, Кендзьора (Циганков, 46), Сидорчук, Шабанов, де Пена, Буяльський (Кадірі, 73), Шепелєв, Караваєв, Бесєдін (Соль, 66).

Попередження: Бруно (21), Сабіно (81), Альваро (90), Шина (90+2) – Бесєдін (59), Де Пена (59).

Огляд першого тайму матчу "Львів" – "Динамо":

Огляд другого тайму матчу "Львів" – "Динамо":

До речі, напередодні матчу "Динамо" посилилося. З японського клубу "Джубіло Івата" переїхав до Києва 24-річний нападник, гравець збірної Люксембургу, Жерсон Родрігес. Контракт підписаний на п'ять років.

Це той самий Родрігес, який у відбірковому матчі Євро-2020 з Україною забив гол у власні ворота.