Дубль бразильця Каземіро приніс "Реалу" перемогу над "Севільєю" в центральному матчі туру в Іспанії

18 січня 2020, 19:03
Мадридська команда вийшла в лідери національного чемпіонату, відірвавшись від "Барселони"

Каземіро відзначився в матчі з "Севільєю" / Фото: Reuters

Центральний матч 20-го туру іспанської першості тримав в напрузі глядачів протягом усіх 90 хвилин. На трибунах стадіону "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді за зустріччю "Реала" з "Севільєю" стежили 72 з половиною тисячі глядачів. У першому таймі голів вони не побачили, зате в другому – відразу три. І головне, що господарі взяли гору. Наш сайт вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Севілья".

До перерви, щоправда, був момент з не зарахованим голом голландця Люка Де Йонга, який перейшов до "Севільї" влітку з ПСВ. Система VAR угледіла порушення правил. Відкрито ж рахунок було на 57-й хвилині, коли бразилець Каземіро увірвався до штрафного майданчика гостей і переграв воротаря – 1:0. Але Де Йонг без гола з поля не пішов, потужним ударом з лінії штрафного відновивши рівновагу на 64-й хвилині – 1:1.

Читайте прогноз, розклад і результати 20-го туру чемпіонату Іспанії.

Однак той же Каземіро приніс "Реалу" перемогу на 69-й хвилині ударом головою – 2:1. У кінцівці герой матчу ще отримав і жовту картку.

Цей успіх дозволив колективу Зінедіна Зідана відірватися від "Барселони" на три очки. Але каталонці свій матч туру проти середняків з "Гранади" зіграють завтра.