Драма "Динамо" у боротьбі за "срібло": кияни втратили очки в Олександрії, незважаючи на дубль Вербича

13 липня 2020, 07:23
Суддя поставив у ворота киян два 11-метрові удари

Беньямін Вербич / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У 30-му турі чемпіонату України з футболу"Олександрія" приймала "Динамо", яке веде відчайдушну боротьбу за друге місце і путівку в Лігу чемпіонів. І хоч у команди з Кіровоградської області немає особливої турнірної мотивації, вона дала киянам серйозний бій і відібрала такі важливі очки у підопічних Олексія Михайличенка.

У вельми жорсткому двобої з великою кількістю жовтих карток "Олександрія" зуміла відкрити рахунок на 23-й хвилині з пенальті, яке реалізував Максим Третьяков. Футболіст пробивав у правий від воротаря кут, Бойко вгадав, але дістати м'яч не зумів.

Перелом у матчі на користь "Динамо" настав з виходом на футбольне поле на 61-й хвилині Беньяміна Вербича, який спочатку зрівняв рахунок, а потім і став автором переможного гола. Вже через дві хвилини після заміни Вербич отримав м'яч у чужій штрафній і, будучи в оточенні захисників "Олександрії", зміг прийняти, обробити снаряд і таки пробити Паньківа.

А потім на 75-й хвилині словенський півзахисник виявився найспритнішим на добиванні. Вербич відправив м'яч у сітку головою, після чого, рухаючись за інерцією, врізався в штангу воріт "Олександрії".

Здавалося, що "Динамо" доведе справу до перемоги, але на 88-й хвилині суддя поставив у ворота киян ще один пенальті за порушення Шабанова у своїй штрафній, і за хвилину Бойко знову не врятував після удару Максима Третьякова.

Нічия 2:2, після якої "Динамо" розташувалося на третьому рядку в турнірній таблиці, поступаючись одним очком "Зорі".