Дожимали "Левські" в тиші: "Київ-Баскет" виграв другий поспіль матч Кубка Європи

31 жовтня 2019, 01:42
Столичний колектив зумів повернути лідерство в Софії, незважаючи на ривок господарів

Перемога у Палаці спорту

Віце-чемпіон України "Київ-Баскет" здобув другу перемогу в груповому раунді Кубка Європи ФІБА. У Софії команда Айнарса Багатскіса поклала на лопатки місцевий "Левські" – 83:76. Раніше ми писали, що білоруські "Дракони" заганяли "Дніпро".

Гості захопили лідерство з перших хвилин, намагаючись не давати болгарам розганяти свої атаки і завдяки невеликій перевазі в реалізації і у грі під щитами до великої перерви сколотили собі гандікапчик в п'ять очок, а потім збільшили до дев'яти. Однак ближче до кінця третьої чверті "Левські", якого підганяла власна публіка, практично розгорнув гру, знівелювавши відставання і вийшовши вперед 62:61.

Але латвійський наставник "Київ-Баскета" Айнас Багатскіс зумів знайти потрібні слова для своїх підопічних, які цілком упевнено відіграли заключну частину матчу. Приголомшені трибуни стихли і в тиші гості спокійно довели справу до перемоги. Найрезультативнішим гравцем у киян став Кейсі Шеперд – 21 очок, В'ячеслав Петров зібрав більше всіх підборів – 8. Ефективність на рівні Шеперда показав новачок столичного колективу Богдан Близнюк – 10 очок і 7 підбирань.

У третьому матчі групового етапу лідери групи "Київ-Баскет" і "Цмоки-Мінськ" зустрінуться між собою 5 листопада у столичному Палаці спорту. Раніше ми писали, що "Київ-Баскет" виявився сильнішим за "Дніпро" в Кубку Європи FIBA.

Дивіться також смішне відео Кортні Кокс, де вона намагалася закинути м'яч у баскетбольну корзину