Дострибалися! Відразу дві українські легкоатлетки вибороли світову зимову серію турнірів

20 лютого 2020, 09:29
Марина Бех-Романчук перемогла в стрибках в довжину, Ярослава Магучіх – у висоту

Марина Бех-Романчук / Фото: Instagram

Сьогодні у легкоатлетів завершується престижна серія змагань під дахом World Athletics Indoor Tour. Однак в деяких видах переможці стали відомі напередодні. І серед них виявилося відразу дві українські красуні. Ми повідомляли, як Марина Бех-Романчук виборола турнір в Торуніз найкращим результатом сезону в світі.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала кращою у стрибках у висоту. 18-річна спортсменка з Дніпра перемогла на двох турнірах серії, а на третій, в Бостон (США), не літала, але це але завадило вибороти перше місце в загальному заліку, повідомляє Федерація легкої атлетики України. Як ми писали, Магучіх виборола турнір в Карлсруе зі світовим рекордом серед молоді до 20 років – 2,02. Крім того, Ярослава перемагала на змаганнях в Глазго, Коттбусі, Банській Бистриці і Львові.

Ярослава зі своїм рекордом

Стрибунка в довжину з Хмельницького Марина Бех-Романчук також опинилася на першій позиції на всіх змаганнях, в яких брала участь: в Глазго, Карлсруе, Торуні і, вчора, у французькому Льєвані. Цікаво, що всі результати у Марини виявилися дуже близькими: від 6,90 м до 6,96 м. Ми писали, що конкурентка Бех-Романчук, німкеня Маланка Міхамбо, оновила кращий результат сезону в світі.

Марина Бех-Романчук / Фото: Reuters

Дивіться, як Марина Бех-Романчук виборювала срібну медаль чемпіонату світу-2019 в Катарі:

Марина Бех-Романчук Відео: Instagram