Донецький "Олімпік" вирвав перемогу в матчі з "Работнічками" з Македонії

4 лютого 2017, 19:44
Команда Романа Санжара в Туреччині обіграла одного з лідерів македонського футболу

"Олімпік" здобув першу перемогу в 2017 році. фото olimpik.com.ua

Донецький "Олімпік" провів свій перший товариський матч у 2017 році. Команда Романа Санжара на зборах в Туреччині обіграла македонський клуб "Работнічкі". Поєдинок пройшов у суботу в Антальї і завершився з рахунком 2: 1 на користь українського клубу.

Голи у складі переможців забивали Іван Брікнер (60-а хвилина) та Артем Козлов (90-а). "Работнічкі" свій м'яч забили на 89-й хвилині.

У чемпіонаті Македонії "Работнічкі" йдуть на четвертому місці після 18 турів.

"Олімпік" (Україна) – "Работнічкі" (Македонія) – 2: 1 (0: 0)

"Олімпік": Махарадзе (Котляров, 46), Парцванія, Гришко, Емерсон (Захарченко, 60), Немчанінов (Федорів, 55), Богданов (Батищев, 46), Брікнер (Цимбалюк, 61), Поступаленко (Гошкодеря, 46), Моха (Єрмаченко, 46), Шестаков (Козлов, 65), Матяж (Сергійчук, 46).

Матчі українських клубів на зборах : розклад і результати