"Донбас" закинув 12 шайб в Києві: огляд надрезультативного матчу проти "Льодяних Вовків"

17 лютого 2019, 19:58
Поєдинок завершився з рахунком 12: 1, а найрезультативнішим гравцем "Донбасу" став Віталій Лялька

"Донбас" розгромив "Льодяних Волков". Фото ХК "Донбас"

В рамках 37-го туру Української хокейної ліги "Донбас" на виїзді розгромив "Льодяних Вовків". Правильний настрій і мотивація на гру в Києві дозволили команді Сергія Вітера зняти питання про переможця ще в першому періоді. Суперник отримав в свої ворота п'ять шайб.

Не менш результативним видався і другий період, щоправда, на цей раз одна з п'яти шайб була закинута в ворота Богдана Дьяченка, який скоїв 17 сейвів з 18.

Ще три шайби в воротах "Вовків" побували в завершальній третині. Найрезультативнішим гравцем "Донбасу" став Віталій Лялька, на рахунку якого 2 + 2, також дублі на рахунку Євгена Никифорова, Іллі Коренчука і Олександра Костикова.

Попереду у "Донбасу" дві поспіль гри – 19-20 лютого в Білій Церкві проти "Білого Барса".

"Льодяні Вовки" – "Донбас" 1:12 (0: 5, 1: 4, 0: 3)

Шайби: 0: 1 – Никифоров (Кузьмик, Жовнір) – 2:58, 0: 2 – Костиков (Манукян) – 5:30, 0: 3 – Денискін (Разумов, Мостовий) – 14:44, 0: 4 – Коренчук (Мазур, Лялька) – 15:33, 0: 5 – Лялька (Коренчук) – 18:33, 1: 5 – Дуюн (Шабанов) – 21:26 1: 6 – Захаров (Костиков) – 31:53, 1 : 7 – Пуголовкін (Кузьмик) – 32:40, 1: 8 – Костиков (Манукян, Гончаров) – 36:44, 1: 9 – Никифоров (Кузьмик, Пуголовкін) – 36:59 1:10 – Лялька (Мазур) – 40:53, 1:11 – Сильницький (Пуголовкін, Кузьмик) – 44:31, 1:12 – Коренчук (Захаров, Лялька) – 51:50.

"Крижані Вовки": Глотов (Хапке); Боронило – Ординський, Чикида – Федосов, Пріваліхін – Проценко, Панков – Савченко; Найдьонов – Дворник – Болотін, Дуюн – Мікульчик – Шабанов, Бурнатов – Борисов – Давиденко, Тищенко.

"Донбас": Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Григор'єв, Александров – Воронін; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костиков, Пуголовкін – Кузьмик – Никифоров, Денискін – Разумов – Мостовий.

Раніше в суботу "Динамо" було розгромлено в Кременчуку. За дві закинутих шайби в кожному періоді забезпечили впевнену перемогу лідеру УХЛ "Кременчук".