"Донбас" вийшов вперед у фінальній серії плей-офф Української хокейної ліги

7 квітня 2019, 21:56
Ударний третій період дозволив "Донбасу" обіграти "Дніпро" на виїзді і повести у фінальній серії УХЛ

"Донбас" на виїзді обіграв "Дніпро" і повів 2: 1 у фінальній серії плей-офф УХЛ / Фото: uhl.com.ua

У неділю в Херсоні відбувся третій поєдинок фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги між "Донбасом" і "Дніпром". Нагадаємо, що до цього поєдинку рахунок у серії становив 1: 1.

За традицією фінальних матчів між "Донбасом" і "Дніпром" перший період був безголевим для обох команд. Клуби більше придивлялися один до одного і не поспішали атакувати ворота супротивника.

Друга двадцятихвилинка хоч і подарувала вболівальникам масу небезпечних і яскравих моментів, проте і тут клуби не змогли відкрити рахунок і прошити голкіперів. До слова, саме надійна гра Олега Петрова і Богдана Дьяченка багато в чому забезпечила нулі на табло за підсумками перших двох періодів.

Перервати гольове мовчання донеччани змогли на самому старті третього періоду, коли спочатку Юрій Сильницький відкрив рахунок у матчі, а через дві хвилини Євген Нікіфоров відправив шайбу точно між ніг Олега Петрова і оформив непогану заявку на перемогу в цьому матчі.

І хоч Андрій Жвачкін зміг відіграти одну шайбу і скоротити відставання "Дніпра" до мінімуму, проте зрівняти рахунок у "щук" не вистачило сил. "Донбас", у свою чергу, зумів скористатися порожніми воротами херсонців на останніх секундах зустрічі і Євген Нікіфоров оформив дубль, знявши всі питання про переможця матчу.

Таким чином ця перемога дозволяє команді Сергія Вітера вийти вперед у фіналі плей-офф УХЛ. Нагадаємо, що наступний матч фінальної серії відбудеться 9 квітня о 19:00.

"Дніпро" – "Донбас" 1: 3 (0: 0, 0: 0, 1: 3)

Шайби: 0: 1 Сильницький (Пуголовкін – більш.), 40:24; 0: 2 Нікіфоров (Захаров, Манукян), 42:42; 1: 2 Жвачкін (Золотухін), 51:24; 1: 3 Нікіфоров (Манукян), 59:18

Нагадаємо, що у другому матчі фінальної серії 4 квітня "Донбас" на своєму льоду переграв "Дніпро" з рахунком 3: 1.