"Донбас" вийшов на перше місце з закинутих шайб у меншості

23 січня 2019, 22:24
Донецький клуб розгромив харківське "Динамо" в матчі УХЛ

/ Фото: uhl.com.ua

У Харкові відбувся матч 32-го туру Української хокейної ліги, в якому "Донбас" обіграв "Динамо". Команди видали приблизно рівний перший період, але закинути зміг тільки "Донбас". Дмитро Ігнатенко відправив шайбу між щитків Владислава Гурко, реалізувавши швидку атаку.

Переломним став другий період, в якому команді Сергія Вітера вдалося закинути 5 шайб. Варто відзначити, що почали другу 20-хвилинку гості з двох вилучень, які стали результативними саме для них – два голи в меншості вивели "Донбас" на перше місце в УХЛ за цим показником – 10 шайб в меншості в сезоні.

У третьому періоді господарям вдалося закинути шайбу престижу у ворота Богдана Дьяченка, але на підсумковий результат це не вплинуло. "Донбас" здобув 16-ту перемогу поспіль і другу розгромну поспіль.

"Динамо" – "Донбас" – 1: 6 (0: 1, 0: 5, 1: 0)

Шайби: 0: 1 – Ігнатенко (Пуголовкін, Костіков) – 15:12, 0: 2 – Смирнов – 22:39 (мен.), 0: 3 – Лялька (Коренчук) – 25:59 (мен.), 0: 4 – Денискін (Свищев) – 29:01, 0: 5 – Романенко (Лялька, Коренчук) – 39:21, 0: 6 – Александров (Костіков, Захаров) – 39:32, 1: 6 – Бабчук (Максименко, Худяков ) – 41:44.

В іншому матчі дня "Білий Барс" розгромив "Крижаних Вовків"..