"Донбас" вирвав перемогу в найтривалішому овертаймі в історії плей-оф УХЛ

28 вересня 2020, 23:00
Донецька команда виграла у херсонського "Дніпра" третій матч півфінальної серії

/ Фото: ХК "Донбас"

Сьогодні знову поновився чемпіонат країни з хокею. Команди досі дограють сезон 2019/2020, який перервали навесні через пандемію коронавірусу. На початку вересня Українська хокейна ліга повернулася до життя, але практично відразу ж пішла на вимушені канікули: півфінали УХЛ призупинили через коронавірус.

У понеділок провели треті матчі серій, які грають до чотирьох перемог. У Херсоні "Донбас" зломив опір місцевого "Дніпра" в овертаймі – 3:2. Причому, гості закинули шайбу на 10-й хвилині додаткового періоду, який виявився найдовшим в історії плей-оф УХЛ, пише xsport. Цікаво, що "Донбас" двічі відігравався в основний час. Донецька команда виграла другий поєдинок поспіль і веде в серії з рахунком 2:1.

А в першій зустрічі дня "Кременчук" розгромив "Білий Барс" з Білої Церкви з рахунком 9:2 і повів у серії 3:0. Четверта дуель суперників намічена на вівторок, 29 вересня. Дивіться огляд матчу.