"Донбас" вирвав перемогу в овертаймі, а суддю полоснули по обличчю лезом

3 вересня 2020, 22:38
Донеччани зрівняли рахунок у півфінальній серії УХЛ

"Донбас" - "Дніпро" / Фото: ХК "Донбас"

У Дружківці завершився другий матч півфінальної серії УХЛ між "Донбасом" і херсонським "Дніпром". Нагадаємо, що в першому поєдинку херсонці несподівано переграли донеччан. Та наразі команда Сергія Вітера таки вирвала перемогу, закинувши на одну шайбу більше суперника – 2:1. І зрівняла рахунок у серії.

Перші десять хвилин зустрічі залишилися за "Донбасом". Гравці донецького клубу частіше кидали по воротах Хомутова, змушуючи його демонструвати свою майстерність, але відкрити рахунок так і не змогли. А під кінець періоду "Дніпро" вирівняв гру і відповів кількома небезпечними атаками. Але Трифонов також був надійний у воротах.

На 12-й хвилині матчу стався епізод, який ледь не призвів до трагедії. Силовий прийом гравця "Донбасу" Кутугіна на капітані гостей Жвачкіна призвів до падіння останнього. А в падінні хокеїст лезом ковзана пройшовся по обличчю судді, який одразу ж залишив лід. Арбітра оглянув лікар і, на щастя, все обійшлося.

Донеччани вийшли вперед на 31-й хвилині зустрічі стараннями Ляльки. Форвард вдало зіграв на добиванні, після видовищного сейви Хомутова.

На хвилі успіху господарі понеслися вперед, щоб швиденько забити і другий гол. Але херсонські хокеїсти витримали цей тиск і за три хвилини до кінця періоду вдало реалізували більшість. Вишняков віддав на Гаснікову, а той майстерно закинув шайбу у ближній кут – 1:1.

"Донбас" – "Дніпро" / Фото: ХК "Донбас"

Третій період матчу почався на зустрічних курсах з небезпечними моментами біля обох воріт. Однак незабаром гравці "Донбасу" захопили ініціативу і мали чимало можливостей виграти ще в основний час. Однак вище усіляких похвал грав воротар херсонців. І тільки в овертаймі донеччани таки дотиснули "Дніпро" – провели швидку контратаку, яку завершив Казаковцев – 2:1. Серія продовжиться 6 вересня.

"Донбас" – "Дніпро" 2:1 ОТ
(0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Голи: 1: 0 Лялька (Буценко), 30:08; 1:1 Гасніков (Макаров – Вишняков), 36:16; 2:1 Казаковцев (Туркін), 61:08
Рахунок в серії – 1:1.

Раніше ми писали про скандал в українському хокеї: юніорську команду "Донбас" позбавили шансів поборотися за "золото". Гравці та вболівальники клубу вимагають відновити справедливість і дати можливість поборотися за медалі.