"Донбас" вирвав перемогу у "Кременчука" у центральному матчі туру в УХЛ

15 лютого 2017, 23:26
Долю матчу в третьому періоді вирішила шайба Олега Шафаренка

36 тур УХЛ. "Кременчук" - "Донбас" - 4:5. Фото uhl.com.ua

Вже в самому дебюті центрального протистояння туру Української хокейної ліги (ВХЛ) "Кременчук" зумів відкрити рахунок. На другій хвилині з передачі Георгія Кічі, шайбу закинув Віталій Кирющенков. Завдяки цьому голу перший період залишився за господарями.

Другий період вийшов дуже результативним, а команди на двох закинули сім шайб. За кременчужан відзначилися Артем Гніденко, Владислав Гаврик і знову Віталій Кирющенков. У "Донбасу" феноменальний поєдинок провів захисник Олександр Сирей, який оформив хет-трик, а також раз відзначився Микита Буценко, отримавши ще й травму в епізоді зі взяттям воріт Едуарда Захарченка, але в підсумку повернувся на майданчик. А ось хто не зумів продовжити гру через травму, так це Євген Царегородцев, якого замінив Богдан Дьяченко. Таким чином, при рахунку 4:4 суперники пішли на перерву.

Долю матчу вирішив один-єдиний влучний кидок у заключному періоді. Його автором став Олег Шафаренко, який реалізував чисельну більшість своєї команди. В іншому ж, команди грали закрито і намагалися не допускати помилок. "Донбас" зумів утримати мінімальну перевагу в рахунку і здобути важливі три очки.

Перемога донеччан, перший тріумф виконуючого обов'язки головного тренера "Донбасу" Сергія Вітера, дозволили командам зрівнятися в таблиці за очками. Незважаючи на це, "Кременчук" зберіг лідерство в регулярному чемпіонаті за чотири тури до його закінчення.
36 тур. "Кременчук" – "Донбас" – 4:5 (1:0, 3:4, 0:1)

Шайби: 1:0 – Кирющенков (Кіча), 01:22, 1:1 – Сирей (Кугут, Рамазанов-більш), 20:42, 1:2 – Сирей (Бондарєв), 22:16, 2:2 – Гніденко (Кирющенков), 23:54, 3:2 – Гаврик, 30:42, 3:3 – Сирей (Побєдоносцев, 3 5), 31:07, 3:4 – Буценко (Кугут-менше і менше.), 32:58, 4:4 – Кирющенков (Ігнатенко), 36:40, 4:5 – Шафаренко (Рамазанов, Кугут-більш), 53:36