"Донбас" вилетів із Континентального кубка

21 жовтня 2018, 20:34
Український клуб програв матч за перше місце "Курбадсу"

Латвійці закинули більше. Фото ХК "Донбас"

У Ризі завершився другий раунд Континентального кубка з хокею. Сьогодні в поєдинку за перше місце донецький "Донбас" боровся з латвійським "Курдабсом". Обидві команди виграли по два попередні поєдинки і мали однакову кількість очок.

Ключовим став другий період зустрічі, коли донеччани пропустили дві шайби за п'ять хвилин. У заключному періоді "Донбасу" вдалося відіграти одну шайбу, Ігнатенко реалізував більшість, однак зрівняти рахунок українці не змогли. У підсумку в третій раунд вийшов "Курбадс", який зіграє там з "Арланов" (Казахстан), "Гомелем" (Білорусь) і "Ліоном" (Франція).

"Донбас" – "Курбадс" – 1: 2 (0: 0, 0: 2, 1: 0)

Шайби: 0: 1 – Мартіньш Ципуліс (Упітіс, Аугусткалнс – бол.) – 25:43, 0: 2 – Ранцевс (Хомяковс) – 30:04, 1: 2 – Ігнатенко (Гончаров – бол.) – 49:49.

Нагадаємо, що в стартовому матчі Континентального кубка "Донбас" грав проти найкращої команди Іспанії "Чурі Урдін" із Сан-Себастьяна і переміг з рахунком – 6: 2.

А в своєму другому поєдинку на турнірі "Донбас" розібрався з ісландським "Вікінгаром" – 6: 3.