"Донбас" виграв другий матч фінальної серії УХЛ

20 березня 2018, 21:30
Гості зуміли розмочити ворота суперника лише в третьому періоді

ХК "Донбас" подвоїв перевагу у фінальній серії Української хокейної ліги проти "Кременчука".

У другому фінальному матчі донеччани обіграли суперника з рахунком 6: 3. Вирішальним став другий період, коли господарі льоду чотири рази вразили ворота гостей.

У заключній 20-хвилинці "Кременчук" зробив спробу врятувати поєдинок і закинув чинному чемпіону три шайби, але цього виявилося мало.

Таким чином "Донбас" може в хорошому настрої відправлятися в Кременчук, де вже 23 березня відбудеться третій матч фінальної серії другого сезону Української хокейної ліги.

"Донбас" – "Кременчук" – 6: 3 (1: 0, 4: 0, 1: 3)

Рахунок в серії – 2: 0

Шайби: 1: 0 Мостовий (Мазур, Свищев), 16:07, 2: 0 Мостовий (Мазур), 23:23 3: 0 Кузьмик (Коренчук), 30:52, 4: 0 Захаров (Лялька, Денискін), 35:07, 5: 0 Костиков (Савченко), 35:56, 5: 1 Наливайко (більш.), 40:54, 5: 2 Єфімочкін (Наливайко), 46:00, 6: 2 Коваленко (Костиков, Савченко) , 49:25, 6: 3 Бойков (Карпенко – більш.), 52:45.

"Донбас": Дяченко (Дуве); Луговий – Кузьмик – Коренчук (А), Матвієнко – Александров; Лялька (А) – Захаров (К) – Денискін, Ігнатенко – Шпак; Савченко – Коваленко – Костиков, Жовнір – Ординський; Свищев – Мазур – Мостовий, Григор'єв – Фірсов.

"Кременчук": Власенко (з 35:07 – Петленко); Бойков (А) – Карпенко (К) – Чорний, Козачук – Толстушко; Алексанян-Петрович – Чернишенко (А) – Рубан, Грицких – Наливайко; Шиманський – Гриценко – Кривошапкін, Савицький – Горлушко; Сеник – Єфімочкін – Поліщук.

Нагадаємо, що в першому матчі фінальної серії "Донбас" обіграв "Кременчук" з рахунком 3: 0.