"Донбас" виграв третій матч поспіль чемпіонату України з хокею

18 вересня 2016, 16:46
Донеччани на своєму льоду обіграли криворізький "Кривбас"

Фото ХК "донбас"

У Дружківці відбувся матч третього туру УХЛ між донецьким "Донбасом" і криворізьким "Кривбасом".

Команди до очного протистояння підійшли в якості лідерів чемпіонату. "Кривбас" приїхав в Дружківку без капітана Сергія Черненка, який пропустив вже другий матч поспіль, а в складі "Донбасу" не виявилося захисника Володимира Алексюка, місце якого досить несподівано в стартовому протоколі зайняв молодий форвард Вадим Мазур.

У першому періоді господарі більше володіли ініціативою і більшу частину часу провели в зоні суперника. Цьому посприяло 3 вилучення в складі гостей – Денис Черевач, Валентин Алексюк та Кирило Катрич отримували по 2 хвилини штрафу. Однак реалізувати більшість підопічним Анатолія Степанищева не вдалося, гол стався при грі в рівних складах. Після дальнього кидка Павла Тарана Денис Черепанов відбив шайбу перед собою, в результаті невдалого добивання Дмитра Дем'янюка шайба повільно проповзла під голкіпером, а остаточно переправив її в сітку воріт зміг Євген Нікіфоров. Крім цього в першій 20-хвилинці свої шанси не використали Денис Кочетков, який з гострого кута не влучив у порожні ворота, а також Єгор Короп, що влучив у штангу.

Другий період також почався з атак господарів. Кочетков на швидкості намагався замкнути гострий пас партнера, але замість голу, під атакою захисника разом з ним врізався в Черепанова, завдавши тому невелике ушкодження, яке, втім, не вплинуло на подальшу гру голкіпера. Незабаром після цього епізоду гостям вдалося зрівняти рахунок. Зіграна після минулого сезону чемпіонату України пара "екс-генералів" Караульщук-Савченко довго тримала шайбу в зоні донеччан, яка в підсумку виявилася на "гачку" у Кирила Білоусова. Захисник кинув по воротах, а все той же Савченко результативно підставив ключку – 1: 1.

Варто відзначити, що "Донбасу" досить швидко вдалося повернути собі перевагу. Досить курйозний гол на свій рахунок записав Кочетков, якому допоміг відзначитися захисник В'ячеслав Макріцкій, переправив шайбу у власні ворота. Ще через 5 хвилин "Донбас" подвоїв перевагу, шайбу закинув Павло Таран. У завершальній третині матчу команди не змогли змінити рахунок, що дозволило "Донбасу" здобути третю перемогу з трьох можливих, очолюючи турнірну таблицю зі стовідсотковим результатом.

Донбас – Кривбас – 3: 1 (1: 0, 2: 1, 0: 0)

Шайби: 1: 0 Никифоров (Таран, Дем'янюк), 8:21, 1: 1 Савченко (Караульщук, Білоусов), 25:00, 2: 1 Кочетков (Шафаренко), 27:08, 3: 1 Таран (Кугут, Дем'янюк ), 32: 27-біл.