"Донбас" всуху розгромив "Вовків" і продовжив серію перемог в УХЛ

12 жовтня 2017, 23:32
В Українській хокейній ліги "Донбас" виграв десять стартових матчів нового сезону поспіль

"Донбас" - "Вовки" - 9: 0. Фото ХК "Донбас"

12 жовтня в Дружківці відбулася гра другого кола Української хокейної Ліги (УХЛ) – донецький "Донбас" приймав броварських "Вовків".

У першій зустрічі цих команд в історії Віталій Лялька відкрив рахунок ще на першій хвилині, проте в сьогоднішній зустрічі закинутих шайб глядачі чекали до середини першого періоду: Микита Новіков здорово переграв Микиту Гордюшина після передачі від Івана Савченка. До кінцівки періоду донеччани відправили у ворота броварської команди ще чотири шайби, причому одну з них записав на свій рахунок Дмитро Ігнатенко, який нещодавно повернувся в "Донбас".

У другому періоді голкіпер "Вовків" зміг зберігати свої ворота "сухими" протягом чотирьох хвилин – Сергій Кузьмик вивів шайбу на п'ятак, де Микита Новіков повторив той же трюк, що і у випадку з першим голом, відправивши ігровий снаряд над Гордюшиним в сітку воріт . Більше закинутих шайб в цьому періоді не було. Після закінчення 34 хвилин матчу Богдана Дяченка в рамці донеччан замінив Максим Дуве.

У заключному відрізку зустрічі обидві команди нечасто загрожували воротам один одного, проте в середині двадцятихвилинки донеччани змогли реалізувати більшість – Віталій Лялька реалізував момент, в якому також взяли участь Дмитро Ігнатенко і Віктор Захаров. Через кілька хвилин збільшив рахунок у матчі Денис Мостовий. Остаточний рахунок у матчі встановив Віктор Захаров, який до цього взяв участь в половині голів своєї команди.

"Донбас" продовжує переможну серію в чемпіонаті України до 10 матчів. Наступну зустріч у рамках УХЛ донеччани також проведуть на "Альтаїрі" з броварським ХК "Вовки". Матч відбудеться 14 жовтня, початок о 14:00.

"Донбас" – "Вовки" – 9: 0 (5: 0, 1: 0, 3: 0)

Цікаво, що раніше "Донбас" розгромив "Галицьких Левів" у чемпіонаті України з рахунком 7: 1. Таким чином, донецький клуб виграв всі десять стартових поєдинків УХЛ.

Раніше ми писали, що в Росії тренер побив юного хокеїста під час матчу. Наставнику не сподобалося, що гравець його команди отримав видалення до кінця гри. А чеський хокеїст Іржі Гудлер погрожував вбити стюарда під час перельоту Нью-Йорк – Прага.