"Донбас" вперше у сезоні обіграв херсонський "Дніпро"

8 січня 2019, 22:00
Єдину шайбу на свій рахунок записав Олександр Костиков

Фото uhl.com.ua

У Херсоні матчем між місцевим "Дніпром" і "Донбасом" стартував 28 тур чемпіонату України з хокею. Нагадаємо, що раніше всі зустрічі між цими командами закінчувалися перемогою херсонського клубу. Анонс поєдинків Української хокейної ліги 8-10 січня є на нашому сайті.

Матч розпочався відповідно напружено і важко для обох команд. Воно й зрозуміло, "Донбас" з 11-матчевої переможної серією прагнув продовжити її і в Херсоні, а "Дніпро" хотів цю серію перервати і записати на свій рахунок чергову перемогу над донеччанами.

До слова, в першому періоді попри велику кількість гольових і небезпечних моментів, глядачі закинутих шайб так і не побачили.

Ситуація змінилася на старті другої двадцятихвилинки, коли Олександр Костиков після хорошої передачі від Кирила Жовніра відправив шайбу точно в порожній кут воріт Олега Петрова і відкрив рахунок у принциповій зустрічі. Ця шайба так і залишилася єдиною в цьому поєдинку.

Третій період пройшов за сценарієм першого – вболівальники так і не побачили закинутих шайб, проте клуби створили масу моментів біля воріт противників. У цьому матчі варто відзначити гру обох голкіперів, які надійно обороняли свої ворота і раз по раз розбивали всі спроби відзначитися в своїх володіннях.

Результат 0: 1, перша перемога донеччан над "Дніпром" у поточному розіграші УХЛ і "Донбас" продовжує свою переможну серію до 12 матчів. Таким чином команда Сергія Вітера з 62 очками ділить друге місце з "Кременчуком" і скорочує відрив від "Дніпра" до 5 балів.

"Дніпро" – "Донбас" – 0: 1 (0: 0, 0: 1, 0: 0)
Шайби: 0: 1 Костиков (Жовнір, Пуголовкін), 22:07;

"Дніпро": Петров (Сурканов); Декало – Білоусов, Афанасьєв – Матусевич, Пугачов – Шулешов, Будько – Кругляков; Золотухін – Коляда (К) – Янішевський (А), Коваленко – Ромащенко – Бондаренко, Матвієнко – Сірченко – Макарицький, Тимченко – Цілогородцев – Брага.

"Донбас": Дяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Григор'єв – Жовнір, Воронін – Александров; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Пуголовкін – Захаров (К) – Костиков, Разумов – Кузьмик – Мойсей, Мостовий – Свищев – Денискін.

Раніше ми писали, що збірна Фінляндії п'ятий раз виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею. У фіналі фіни з рахунком 3: 2 обіграли збірну США.