"Донбас" вдруге обіграв "Витязь"

20 грудня 2015, 18:38
Лідер чемпіонату України продовжив переможну серію

Фото ХК "Донбас"

Сьогодні в спареному матчі 11 -го туру підопічні Анатолія Степанищева з різницею в три шайби обіграли команду Віталія Литвиненка .

На відміну від вчорашнього матчу відкладати справу в довгий ящик донеччани не стали і вже на першій хвилині повели в рахунку. Результативно спрацювали лідери бомбардирських перегонів – Сергій Бабинець і Микита Буценко . Перший асистував – другий забивав. А через менше трьох хвилин в аналогічному стилі після атаки по правому флангу відзначився Владислав Куцевич .

Ще два рази господарі розписалися у воротах Олександра Харитонова після перерви. Спочатку Буценко повернув боржок бабинцем у вигляді результативної передачі , а потім Володимир Горище реалізував зароблений ним же буліт .

Не відсиджувалися , у свою чергу, в обороні і гості – вдало на добиванні зіграв Ігор Кривонос.

У заключній 20 -хвилинці обидві команди надійніше зіграли в обороні , зберігши свої ворота на " замку".

"Донбас" – "Витязь" – 4: 1 (2: 0, 2: 1,0: 0)
Шайби : 1 : 0 Буценко ( Бабинець , Толстушко ) , 00:44 , 2 : 0 Куцевич ( Никифоров ) , 03 : 30 – бол, 3 : 0 Бабинець ( Буценко , Ігнатенко ) , 31 : 03 -мен , 3 : 1 Кривонос ( Сальников, Большаков ) , 38 : 22 – бол, 4 : 1 Горище , 38:52 – буліт .