"Донбас" третій раз поспіль всуху обіграв "Дженералз"

20 січня 2017, 21:33
Донеччани закинули за один період у ворота суперників сім шайб

Фото ХК "Донбас"

ХК "Донбас" розгромив київський "Дженералз" у матчі 32-го туру чемпіонату України з хокею.

По одному разу донеччани розписувалися у воротах своїх суперників у двох перших періодах, а завершальна 20-хвилинка виявилася провальною для господарів арени – п'ять пропущених шайб і підсумкова розгромна поразка з рахунком 0:7.

"Донбас" здобув третю "суху" перемогу над "Дженералз" поспіль. Кияни не можуть забити донеччанам трохи більше 189 хвилин.

"Дженералз" Київ – Донбас" – 0:7 (0:1, 0:1, 0:5)

Шайби: 0:1 Григор'єв (Мазур), 07:37, 0:2 Рамазанов (Єгоров, Шаманський), 28:00, 0:3 Німенко (Побєдоносцев, Яковлєвс), 47:45-бол, 0:4 Шаманський (Таран), 49:09, 0:5 Шафаренко (Німенко, Захаров), 51:01, 0:6 Єгоров (Шафаренко, Захаров), 52:45, 0:7 Нікіфоров (Кугут), 59:41.