"Донбас" у драматичному матчі вийшов вперед у фінальній серії УХЛ

7 жовтня 2020, 22:04
Донецькі хокеїсти пропустили три шайби вже в першому періоді, але потім змогли відігратися

/ Фото: uhl.com.ua

ХК "Донбас" виграв перший матч фінальної серії Української хокейної ліги у "Кременчука". Донецькі хокеїсти програли перший період з рахунком 0:3, але спочатку гості не тільки скоротили відставання, а й вийшли вперед. Правда, за шість секунд до фінальної сирени "Кременчук" зрівняв рахунок і перевів матч в овертайм.

Проте, в першій же своїй атаці в овертаймі "Донбас" зусиллями Захарова закинув шайбу і вийшов вперед у фінальній серії.

Цей матч запам'ятався уболівальникам не тільки неймовірним напруженням, але і красивими шайбами. Так, форвард "Кременчука" Віктор Тютченко вчасно опинився на п'ятаку донеччан і встиг з льоту потужно добити шайбу у ворота Трифонова.

Другий матч фінальної серії відбудеться 9 жовтня на арені "Кременчука". Повний розклад фіналу плей-оф чемпіонату України з хокею є на нашому сайті.

"Кременчук" – "Донбас" 4:5 ОТ (3:0, 0:1, 1:3)

Шайби: 1:0 Дубінін (Грицьких), 3:17; 2:0 Пукс, 4:59; 3:0 Тютченко (Кисельов, більшість), 14:46; 3:1 Туркін (Пангелов-Юлдашев – Монс), 29:16; 3:2 Журавльов (Казаковцев), 46:39; 3:3 Костіков (Григор'єв), 47:46; 3:4 Лялька (Костіков), 57:39; 4:4 Созонов (Тютченко), 59:54; 4:5 Захаров (Карпенко – Пангелов-Юлдашев), 62:04

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Алексюк, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Леонов – Пукс (А) – Созонов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Кутугін – Григор'єв, Кожевников – Журавльов, Пангелов-Юлдашев – Большаков; Монс – Туркін – Казаковцев, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Разумов – Захаров (К) – Карпенко, Мільохін – Карамнов – Костіков.

Раніше ми писали про скандал в українському хокеї: юніорську команду "Донбас" позбавили шансів поборотися за "золото". Гравці та вболівальники клубу вимагають відновити справедливість і дати можливість поборотися за медалі.