"Донбас" в день народження свого тренера обіграв "Білий Барс"

29 січня 2017, 16:59
Донецькі хокеїсти вирішили результат матчу в двох перших періодах

Фото ХК "Донбас"

У матчі 33-го туру "Донбас" здобув свою 25 перемогу в Українській хокейній лізі сезону 2016/17. У Дружківці підопічні Анатолія Степанищева, якому в день матчу виповнилося 56 років, обіграли "Білий Барс".

У перших двох періодах господарі повністю володіли ініціативою, не дозволивши супернику організувати жодного по-справжньому гострого моменту біля воріт Євгена Царегородцева. При цьому самі провели чотири результативні випади. Спочатку Роман Благой доречно підставив ключку під кидок Всеволода Толстушка, потім 14-й гол у сезоні оформив Микита Буценко, рахунок 3: 0 зробив Шаміль Рамазанов, а під завісу другого відрізка божевільним по силі кидком від синьої лінії відзначився захисник В'ячеслав Хакімов.

На 46-й хвилині лазівку в обороні донеччан знайшов Сергій Бабинець, позбавивши воротаря "Донбасу" можливості оформити шатаут. Правда, на більше гостей не вистачило, а єдиної шайби для того, щоб набрати очки було недостатньо.

"Донбас" – "Білий Барс" – 4: 1 (1: 0, 3: 0, 0: 1).

Шайби: 1: 0 Р.Благой (Толстушко, Яковлевс), 07:30 2: 0 Буценко (Хакімов), 29:50, 3: 0 Рамазанов (Захаров, Побєдоносцев), 29:35, 4: 0 Хакімов (Р .Благой, Буценко), 31:33, 4: 1 Бабинець (Дворецький), 45: 47-біл.