"Донбас" поступився "Краковії" місцем в Суперфіналі Континентального кубка по буллітам

17 листопада 2019, 22:39
Українська команда програла в Польщі два матчі з трьох

/ Фото: ХК "Донбас"

Кілька хвилин тому в польському Кракові завершився півфінальний раунд Континентального кубка – другого за значимістю хокейного клубного турніру Європи. Найкраща команда України, "Донбас", не змогла пробитися в Суперфінал. Раніше ми писали, як в попередньому матчі "Донбас" обіграв казахстанський "Бейбарис" .

У третьому турі півфінального етапу в Польщі "Донбас" і "Краковія" розігрували путівку до "фіналу чотирьох". Хто перемагав, той і проходив в квартет найсильніших. Основний час закінчився внічию 1:1. На гол господарів у другому періоді в третій 20-хвилинці відповів наш Віталій Лялька. До слова, в першому турі "Донбас" забив Трусу тричі, але програв "Німану ".

Далі суперники зіграли п'ятихвилинний овертайм без голів. При цьому на останній хвилині додаткового періоду воротар "Донбасу" Степан Горячевських навіть відбив штрафний кидок А ось в серії буллітів він тричі капітулював, при тому, що його партнери жодного разу не закинули шайбу з чотирьох спроб.