"Донбас" зрівняв рахунок у фінальній серії Української хокейної ліги

4 квітня 2019, 21:49
Наступний матч команди проведуть у Херсоні 7 квітня

/ Фото: uhl.com.ua

У Дружківці на льодовій арені "Альтаїр" пройшов другий матч фінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги, де чинний чемпіон країни донецький "Донбас" приймав дебютанта херсонський "Дніпро". Нагадаємо, що в першому поєдинку сильнішими виявилися херсонці і для "Донбасу" дуже важливо було здобути перемогу в цій зустрічі.

Перший період матчу пройшов у впертій боротьбі, з невеликою перевагою господарів льоду і з малою кількістю гольових моментів. Підсумок цього – справедливі нулі на табло.

Другий період почався з атак "Дніпра" – підопічні Дмитра Підгурського мали безліч моментів, щоб закинути дебютну шайбу в цьому матчі. Але в кінці періоду все перевернулося з ніг на голову – Віктор Захаров за 2 хвилини оформив дубль і тим самим зробив комфортну перевагу для господарів – 2: 0.

Третю 20-хвилинку команди провели в невисокому темпі, але за 3 хвилини до кінця періоду "Дніпро" подарував уболівальникам інтригу в матчі – Кирило Бєлоусов скоротив перевагу гостей. Однак, буквально через 2 хвилини Ілля Коренчук точним кидком зняв всі питання про переможця зустрічі – 3: 1 на користь донеччан.

Рахунок 3: 1 і донецький "Донбас" бере впевнений реванш у противника з Херсона, порівнюючи рахунок у фінальній серії плей-офф УХЛ. Наступний матч команди проведуть у Херсоні на "Фаворит-Арені" 7 квітня, початок поєдинку о 19:30.

"Донбас" – "Дніпро" – 3: 1 (0: 0, 2: 0, 1: 1)

Рахунок в серії: 1: 1

Шайби: 1: 0, Захаров (Нікіфоров), 37:16; 2: 0, Захаров (Нікіфоров), 39:30; 2: 1, Бєлоусов (Дунаєв, Янішевський), 56:55; 3: 1, Коренчук (Манукян), 59:03.

"Донбас": Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Григор'єв – Жовнір, Воронін – Александров; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Нікіфоров, Кірющенков – Разумов – Костиков, Мостовий – Карпенко – Денискін.

"Дніпро": Петров (Сурканов); Бєлоусов (А) – Шулешов, Матвієнко – Пугачов, Декало – Матусевич, Зик; Золотухін – Ромащенко (А) – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Янішевський, Коваленко – Сірченко – Макарицькмй, Брага – Целогородцев – Тимченко.

Як повідомлялося раніше, Конор Макгрегор приніс хокеїстам "Бостона" три ящика віскі. Боєць змішаних єдиноборств зробив символічне вкидання перед грою НХЛ.

Ми також писали, що хокейні майданчики зроблять меншими на чемпіонатах світу і Олімпіадах. На даний момент змагання IIHF проходять на льодових майданчиках розміром 60х30 м. Схиляються до варіанту, який використовується в США і Канаді (60х26 м).