"Донбас" розгромив "Вовків" у чемпіонаті України

20 листопада 2017, 21:59
Донецький клуб закинув броварчанам дев'ять шайб

Упевнена перемога. Фото ХК "Донбас"

Сьогодні в поєдинку Української хокейної ліги броварські "Вовки" приймали донецький "Донбас".

Початок зустрічі підтвердив статус донеччан як фаворитів зустрічі – вже на другій хвилині Олександр Костиков скористався помилками захисників "Вовків" і розпечатав ворота Олега Хоніна. Лише через дві хвилини рахунок на табло знову став рівним – Шапіро і Боронило вивели на ударну позицію Шахова, і капітан роздрукував Максима Дуве. Для того, щоб знову вийти вперед, команді Сергія Вітера знадобилося менше хвилини – класний кидок в "дев'ятку" вдався Віталію Ляльці, а коли команди зіграли трохи більше половини періоду практично повторив цей кидок і Ярослав Свищев, довівши перевагу своєї команди до двох шайб. На перерву, однак, "Вовки" пішли з мінімальним відставанням – Бобков виявився спритнішим за всіх на п'ятаку воріт "Донбасу".

Другий період в цілому пройшов за тим же сценарієм, що і перший: ранній гол "Донбасу" (прекрасний сольний прохід вдався Іллі Коренчуку), відповідь у виконанні "Вовків" (на цей раз за авторством Бугаєва) і вибух від донеччан. На цей раз підопічні Сергія Вітера відзначилися відразу трьома шайбами, причому голи Коренчука і Костикова розділили всього 10 секунд. А на третій хвилині заключної двадцятихвилинки Ярослав Свищев, слідом за Іллею Коренчуком і Олександром Костіковим оформив дубль у цій зустрічі, завершивши прохід Олексія Ворони, а буквально за секунду до фінальної сирени Юрій Шпак закинув дев'яту шайбу, встановивши остаточний рахунок у матчі.

"Вовки" – "Донбас" – 3: 9 (2: 3, 1: 4, 0: 2)

Шайби: 0: 1 Костиков (Ігнатенко, Влад), 1:35, 1: 1 Шахов (Шапіро, Боронило), 4:15, 1: 2 Лялька (Савченко), 5:02, 1: 3 Свищев (Новиков, Григор'єв ), 13:41, 2: 3 Бобков (Черемнов), 16:52, 2: 4 Коренчук (Луговий – більш.), 23:50 3: 4 Бугаєв (Шахов), 28:49, 3: 5 Луговий ( Костиков – менш.), 35:23, 3: 6 Коренчук (Луговий), 38:38, 3: 7 Костиков (Влад, Савченко), 38:48, 3: 8 Свищев (Ворона), 42:02, 3: 9 Шпак, 59:59.

До речі, в попередньому турі "Донбас" з рекордним рахунком обіграв "Галицьких Левів". У ворота гостей влетіло одинадцять шайб.

Нагадаємо, що днями були названі кращі хокеїсти місяці в Україні. Дьяченко, Ядловський і Чердак – кращі гравці УХЛ в жовтні, а Максим Мартишко став автором кращої шайби.

Цікаво, що 4 листопада ХК "Донбас" став першим клубом, який закинув 100 шайб у поточному сезоні Української хокейної ліги.